Pracujemy nad zapachami

pełnia księżyca

Nowe zapachy świec są już na etapie testów i produkcji! Mamy już kilka świec o bardzo ciekawych kompozycjach zapachowych. Wciąż testujemy, węszymy, rozlewamy wosk, i projektujemy etykiety. I bawimy się przy tym świetnie!

Każdy, kto lubi wypalać świeczki, wie, jak ważna jest ich zapachowa jakość. Nic nie poprawia nastroju i nie wprowadza dobrej energii do pomieszczenia jak przyjemny, naturalny zapach. W dzisiejszych czasach, gdy coraz więcej osób szuka alternatywnych sposobów na relaks i odprężenie się, poszukiwane są między innymi dobrej jakości świece.

W związku z tym, poświęciliśmy ogrom swojego czasu i masę energii, aby dobrać jak najlepsze kompozycje do naszych świec. Chcemy przekazać Wam świece, których zapachy będą naturalne i kojące, słodkie i orzeźwiające oraz tajemnicze i uwodzicielskie.

Jesteśmy bardzo podekscytowani testami i produkcją świec o nowych zapachach, dlatego postanowiliśmy uchylić Wam rąbka tajemnicy!

Zorza Polarna to świeca z nowej kolekcji. Zapach Zorzy Polarnej to zaproszenie do zimowego świata, w którym czuć mroźną świeżość powietrza, a na niebie zauważyć można tańczące gwiazdy. Każdy, kto choć raz miał okazję zobaczyć Zorzę Polarną, wie, jak piękne i niezwykłe jest to zjawisko natury. Świeca Zorza Polarna odzwierciedla to piękno w subtelny i delikatny sposób, przenosząc nas w świat zimowej ciszy i magii. Jej zapach to połączenie aromatów drzew iglastych i nut mrozu, które dodają energii i odprężają zmysły.

Jesteśmy przekonani, że zarówno Zorza Polarna, jak i inne nowe zapachy świec, będą doskonałym dodatkiem do każdego wnętrza. Bez względu na to, czy szukacie sposobu na relaks po ciężkim dniu w pracy, czy chcecie stworzyć przyjemny, romantyczny nastrój, nasze świeczki z pewnością spełnią Wasze oczekiwania.

Zapraszamy do śledzenia nas na facebooku i instagramie. Będziemy tam informować o

Bądź na bieżąco!

PROMOCJE,
KODY ZNIŻKOWE,
NJUSY,
INNE SUPER FAJNE RZECZY

Dołącz do naszej listy mailingowej i otrzymuj:

- informacje o najnowszych produktach
- powiadomienia o nowych wpisach
- kody na rabaty

Nie spamujemy! Poczytaj o naszej polityce prywatności.