Wkrótce otwieramy sklep internetowy

wkrótce otwieramy sklep internetowy

Mamy wspaniałe wieści! Z przyjemnością informujemy, że pracujemy nad naszym sklepem internetowym i już wkrótce nastąpi jego oficjalne otwarcie! Będziecie mogli kupić w nim nasze naturalne świece sojowe wprost z naszego małego warsztatu.

Nasze świece to nie tylko piękny dodatek do wnętrza, ale także zdrowa i ekologiczna alternatywa dla zwykłych świec. W przeciwieństwie do tradycyjnych świec, nasze są wytwarzane z naturalnego wosku sojowego, co oznacza, że ​​są bezpieczne dla środowiska i dla zdrowia. Oprócz tego, zadbaliśmy o to, aby zapach każdej z nich był doświadczeniem jedynym w swoim rodzaju. Stąd unikalne nazwy zapachów (np. “Upojna noc”, czy “Zorza Polarna”). Nasze świece już teraz cieszą się wśród Was dużym zainteresowaniem, a już niedługo będzie można nabyć je w łatwy, szybki i wygodny sposób.

W naszym sklepie internetowym znajdziecie wybór świeczek o różnych zapachach. Postaraliśmy się, aby każdy z nich był unikatowy i wprawiał nas w odpowiedni nastrój. Nasze świece są ręcznie wytwarzane z najwyższej jakości składników, dzięki czemu mogą wypełnić Wasze domy pięknym zapachem i stworzyć niepowtarzalny klimat. Jesteśmy dumni z naszych świeczek i jesteśmy przekonani, że pokochacie je tak samo jak my.

Będziemy Was informować na bieżąco o postępach prac i premierze sklepu, więc bądźcie czujni! Zachęcamy również do obserwowania nas na facebooku lub instagramie.

Dziękujemy za ogromne zainteresowanie naszymi świeczkami! <3

Bądź na bieżąco!

PROMOCJE,
KODY ZNIŻKOWE,
NJUSY,
INNE SUPER FAJNE RZECZY

Dołącz do naszej listy mailingowej i otrzymuj:

- informacje o najnowszych produktach
- powiadomienia o nowych wpisach
- kody na rabaty

Nie spamujemy! Poczytaj o naszej polityce prywatności.